Pracujme spoločne
Screen
Screen
Screen

Čo sa nám podarilo

Rok

2017

Live Web

www.hotspring.sk

Služby pre klientaŠípka vpravo

  • + Príťažlivý prezentačný portál produktov
  • + Systém spätnej väzby
  • + Administračný systém
Výzva

VýzvaŠípka vpravo

Redizjanovať webový portál s cieľom jeho zjednodušenia a prilákania ľudí do Showroomu. Zvýraznenie profesionality ponúkaných služieb a kvalitu produktov.

Proces

ProcesŠípka vpravo

Konzultáciami sme dospeli k riešeniu, že spoločnosť potrebuje prezentovať svoje luxusné produkty formou kvalitných a veľkých obrázkov. Pôvodné riešenie sme starostlivo zanalyzovali a navrhli novú štruktúru. Následne sme pripravili prevzdušnený a pútavý grafický návrh pre mobilné a počítačové zobrazenie a portál naprogramovali.

Zápisník

RiešenieŠípka vpravo

Výsledkom je vizuálne pútavý portál, ktorý ľudí láka vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku. Je rýchly, ľahko ovládateľný, prehľadný slúži vyššiemu cieľu - prilákať ľudí do Showroomu v Bratislave a Košiciach. Do portálu boli implementované hodnotenia zákazníkov, ktoré sa uskutočňujú pomocou tabletu, po inštalácii technika priamo u klienta. Portál obsahuje konfigurátor vizualizácie obloženia a vaní výriviek. Súčasťou portálu sú aj vložené užívateľské príručky na stiahnutie a nezanedbateľný výpočet spotreby energie pre daný model.

Výsledné spracovanieŠípka vpravo

Mac
Handshake

Zaujal Vás tento projekt a chceli
by ste niečo podobné?

Napíšte nám
NásledujúciŠípka vpravo
projekt
Microit

Komplexne sme prepracovali UI a UX webu a zakomponovali hodnoty spoločnosti do grafiky projektu.