Screen
Screen
Screen
Screen
Screen

Čo sa nám podarilo

Rok

2017

Výsledok našej práce

www.virivky.emtea.sk

RealizovanéŠípka vpravo

  • + Príťažlivý prezentačný portál produktov
  • + Systém spätnej väzby
  • + Administračný systém
Výzva

Naša výzvaŠípka vpravo

Našou výzvou pri tomto projekte bol redizajn webového portálu s cieľom jeho zjednodušenia a prilákania ľudí do Showroomu. Ďalšou výzvou bolo zvýraznenie profesionality ponúkaných služieb a kvalitu produktov.

Proces

Ako sme postupovali?Šípka vpravo

Konzultáciami s klientom sme dospeli k riešeniu, že spoločnosť potrebuje prezentovať svoje luxusné produkty formou kvalitných a veľkých obrázkov. Pôvodné riešenie sme starostlivo zanalyzovali a navrhli novú štruktúru. Následne sme pripravili prevzdušnený a pútavý grafický návrh pre mobilné a počítačové zobrazenie a portál sme naprogramovali.

Zápisník

Ako sme klientovi pomohli naším riešením?Šípka vpravo

Výsledkom našej práce je vizuálne pútavý portál, ktorý ľudí láka vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku. Je rýchly, ľahko ovládateľný, prehľadný slúži vyššiemu cieľu - prilákať ľudí do Showroomu v Bratislave a Košiciach. Do portálu sme implementovali hodnotenia zákazníkov, ktoré sa uskutočňujú pomocou tabletu, po inštalácii technika priamo u klienta. Portál sme navrhli tak, že obsahuje konfigurátor vizualizácie obloženia vaní a víriviek. Súčasťou portálu sú aj vložené užívateľské príručky na stiahnutie a nezanedbateľný výpočet spotreby energie pre daný model.

Naše výsledné spracovanie
Šípka vpravo

Mac
Handshake

Máte záujem o podobný projekt?

Následujúci
Šípka vpravo

projekt
LouLoudi

Komplexne sme prepracovali UI a UX webu a zakomponovali hodnoty spoločnosti do grafiky projektu.