Screen
Screen
Screen
Screen
Screen
Screen
Screen

Čo sa nám podarilo

Rok

2020

Výsledok našej práce

www.www.pestucci.sk

RealizovanéŠípka vpravo

  • + Efektívny softvér na manažment televízorov
  • + Intuitívne rozhranie na vytváranie obsahu
  • + Prepojenie softvéru s jedálnym lístkom
Výzva

Naša výzvaŠípka vpravo

Klient prevádzkuje obľúbenú reštauráciu Pestucci v Michalovciach. V jej interiéri má nainštalovaných niekoľko televízorov, ktoré dokážu premietať rôzne druhy obsahu. Avšak, nedokázal z nich vyťažiť maximum, keďže nemal k dispozícii efektívne riešenie, prostredníctvom ktorého by vedel vytvárať a nahrávať do nich originálny obsah. Našou úlohou bolo vytvoriť softvér na manažment obsahu televízorov, ktorý šetrí čas a prináša čo najviac možností.

Proces

Ako sme postupovali?Šípka vpravo

Na začiatku spolupráce sme si dôsledne zanalyzovali požiadavky klienta. Jeho želaním bolo, aby dokázal jednoducho vytvárať rôzne formy obsahu do televízorov – prezentáciu jedál, ale napríklad aj sponzorských firiem. Rozhodli sme sa preto vytvoriť cloudové riešenie, ktoré sa bude dať spravovať z akéhokoľvek miesta na Zemi. V tomto softvéri sme vytvorili intuitívne používateľské prostredie. To umožňuje navrhovať slidy podobne ako v programe Microsoft PowerPoint. Zodpovedný človek z reštaurácie môže do slidov pridávať texty s rôznymi fontami a farbami, pozadia, obrázky, videá a podobne. Softvér umožňuje nastaviť čas trvania slidov, ich poradie a umiestnenie na konkrétnych televízoroch. Naviac, zabezpečili sme jeho prepojenie s jedálnym lístkom. Na televízoroch sa tak môže premietať aktuálna ponuka bez toho, aby bolo potrebné manuálne vypisovať jednotlivé jedlá.

Zápisník

Ako sme klientovi pomohli naším riešením?Šípka vpravo

Vďaka nášmu softvéru už klient nemusí prácne a komplikovane vytvárať obsah pre jednotlivé televízory. V prehľadnom prostredí si v priebehu niekoľkých minút dokáže vytvoriť požadovaný dizajn s rôznymi obsahovými prvkami. Prezentácie následne jednoducho pridá do televízorov. Môže tak stále vytvárať aktuálny obsah, ktorý je zaujímavý pre zákazníkov reštaurácie, no jeho tvorbou nestráca zbytočne veľa času. Pracuje tak maximálne efektívne.

Naše výsledné spracovanie
Šípka vpravo

Mac
Handshake

Máte záujem o podobný projekt?

Následujúci
Šípka vpravo

projekt
Microit

Komplexne sme prepracovali UI a UX webu a zakomponovali hodnoty spoločnosti do grafiky projektu.